close
تبلیغات در اینترنت
قالب فیلم

دانلود قالب حرفه ای, قالب وبلاگ, طراحی سایت, طراحی قالب

تفاوت ها را رقم خواهیم زد

عجله ای در کار نیست شما می توانید آخرین پروژه ها و طراحی های ما را دنبال کنید

در صورت پیش آمد پرسشی می توانید مشاوره ای رایگان با ما داشته باشید

سیاست های خود را تغییر دادیم
مسئله بسیار مهم که فراموش شده مخصوصا در قشر جوان، این است که دقیقا کار های ما بر چه پایه ای انجام می شودو به کجا خواهد رسید ؟!
آیا این هدف وجود دارد که عملکرد من چه تاثیری بر جامعه و دنیای پیرامون خواهد داشت ؟ پیروان حق باید قدرت تشخیص مشکلات را داشته باشند و کمبود های جامعه را با توانایی هایشان پر کنند .
سکون بلای پیروان حق است. "شهید دانشگر"

دانلود قالب ایران تم ورژن 4 برای رزبلاگ (ویژه)

قالب ایران تم، ورژن 4 را می توان یکی از بی نظیر ترین قالب های ما دانست! طراحی چشم نواز و بی نظیر که کمتر کسی نظری غیر از این خواهد داشت. به محض مشاهده قالب ظرافت و زیبایی قالب را حس خواهید کرد و کمتر کسی می تواند از آن چشم بپوشد! هدر قالب به صورت تمام صفحه و محتوای هدف شما در وسط هدر قرار گرفته که توازن خوبی پیدا کرده است، دکمه هدر کاربر را به پایین هدایت می کند و آخرین پست ها را با استایل خاص پیشنهاد می کند. جایگاه های مناسبی جهت متن های شما آماده شده که این خود می توان کار شما را بهبود ببخشد. اما نقطه قوت قالب طرح زیبای پست هاست که می تواند به خوبی محتوای شما را نمایش دهد. دیگر قسمت شگفت انگیز طراحی قسمت موضوعات و فوتر می باشد که با عکس های فیکس چشم هر ببیننده ای را جلب می کند، محتوای این قسمت به خوبی از هم فاصله گرفته و این خود به زیبایی بیشتر کمک کرده است. مسئله ای که حائز اهمیت است این که قالب انعطاف خوبی دارد و می تواند به راحتی قالبی شرکتی، فیلم و یا حتی بازی باشد. در کدنویسی سعی شده که عکس زمینه ها در دسترس باشد تا شما به راحتی محتوا و موضوع قالب را تغییر دهید.

  • comments

دانلود قالب فیلم آذرخش برای رزبلاگ (ویژه)

قالب آذرخش اولین قالب فیلم ساخته شده توسط ایران تم است؛ قالبی گرافیکی و بی نظیر مخصوص وب سایت های منتشر کننده فیلم و انیمیشن. شاید بتوان گفت که طراحی این قالب یک هفته ای را وقت گرفت تا به این شکل برسد. زمانی که کاربری وارد وب سایت می شود قبل از این که به دنبال فیلم مورد نظر بگردد محو طراحی خاص او خواهد شد! کدنویسی و ریسپانسیو این قالب بر اساس آخرین اصول است و سرعت بارگذاری قالب بسیار بالا می باشد. مسئله دیگر محتوای قالب است که فیلم ها به صورت خاص و موازی یکدیگر به کاربر نشان داده می شود؛ این می تواند به انتخاب کردن فیلم مورد نظر کاربر شما کمک زیادی بکند. دسته بندی قالب به صورتی قرار گرفته که وقت زیادی برای انتخاب ژانر مورد نظر نگیرد، استایل استفاده شده به صورت دو ستونه است که از اسکرول اضافه کاربر جلوگیری خواهد کرد. در آخر قالب نیز لینک هایی تعبیه شده که شما می توانید به صورت دستی آن ها را تغییر دهید و به گزینه های مورد علاقه خود وصل کنید.

  • comments

خبرنامه


با عضویت در خبرنامه می توانید از آخرین ارسال ها از طریق ایمیل با خبر شوید.

سخن روز

امام علی (ع) می فرمایند : "نیکوکار از کار نیک بهتر و بدکار از کار بد بدتر است."